Pogoda na noc i na piątek

Filip Marczyński | Utworzono: 2016-06-30 20:20 | Zmodyfikowano: 2016-06-30 20:20
A|A|A

Prognoza pogody:
W nocy zachmurzenie umiarkowane, miejscami duże. W pierwszej połowie nocy miejscami, głównie na wschodzie regionu, przelotne opady deszczu i burze. Możliwy grad. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz od 10 mm do 20 mm, lokalnie do 30 mm. Temperatura minimalna od 15°C do 17°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni. W czasie burz wiatr w porywach do 75 km/h.
W dzień zachmurzenie początkowo małe i umiarkowane, po południu miejscami duże i tam przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 27°C do 29°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W nocy zachmurzenie umiarkowane, miejscami duże. W pierwszej połowie nocy miejscami, głównie na wschodzie regionu, przelotne opady deszczu i burze. Możliwy grad. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz od 10 mm do 20 mm, lokalnie do 30 mm. Temperatura minimalna od 13°C do 15°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni. W czasie burz wiatr w porywach do 75 km/h.
W dzień zachmurzenie początkowo małe i umiarkowane, po południu miejscami duże i tam przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 24°C do 27°C. Wiatr słaby południowo-zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) początkowo w nocy i w drugiej połowie dnia przelotny deszcz, w nocy miejscami również burze. Temperatura od 12°C do 15°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni i zachodni.

Warunki biometeorologiczne: niekorzystne.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama