Jelenia Góra: Prawo i Sprawiedliwość w opozycji

Piotr Słowiński | Utworzono: 2016-07-04 14:40 | Zmodyfikowano: 2016-07-04 14:15
A|A|A

Prawo i Sprawiedliwość, które znalazło się poza koalicją rządzącą nie tylko w sejmiku wojewódzkim a także w Jeleniej Górze zapowiada, że będzie patrzeć władzy na ręce. Jak mówi jeleniogórski radny Ireneusz Łojek może się okazać, że koalicja złożona w Jeleniej Górze z części PO, SLD i prezydencki komitet „razem zmieniamy Jelenią Górę" okaże się za słaba, by realizować pomysły prezydenta:Koalicja może mieć problemy z frekwencją, gdyż na niektórych dotychczasowych głosowaniach brakowało dwóch radnych z SLD. Jeden z nich ma problemy ze zdrowiem, drugi był na urlopie.

W Jeleniej Górze będą czekać do wyborów na zmianę sytuacji, ale w sejmiku dolnośląskim, jak mówi radny Tadeusz Lewandowski, Prawo i Sprawiedliwość spróbuje jeszcze sięgnąć po władzę i odwołać marszałka Cezarego Przybylskiego:

Radni PiS wskazują, że zarówno w Jeleniej Górze, jak i w samorządzie województwa zbyt dużo energii jest marnowane na sprawy personalne, ważne projekty nie są realizowane, a pieniądze nie są wydawane w najlepszy możliwy sposób.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama