Koniec transferowej sagi? Piotr Zieliński od wtorku w Napoli

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-07-04 20:20 | Zmodyfikowano: 2016-07-04 20:20

Lokalny serwis piszący o Napoli "Tele Club Italia" przekonuje, że Zieliński zostanie jutro zaprezentowany jako najnowszy nabytek zespołu. Transfer do Napoli jest niemal przesądzony, mimo, że piłkarz wolał obrać inny kierunek. Nie jest tajemnicą, że Piotr Zieliński był zdecydowany na Liverpool. Anglicy mieli też złożyć oficjalną ofertę Udinese. 14 milionów euro to było jednak za mało. Licytację wygrało zatem Napoli, które do 15 milionów euro dodało jeszcze 30-letniego kolumbijskiego obrońcę Camilo Zunigę.

Barwy wicemistrza Włoch ma wzmocnić jeszcze jeden Polak. Napoli zainteresowane jest Arkadiuszem Milikiem. Dziennikarze widzieli nawet naszego napastnika na lotnisku w Neapolu... ale nie było on tam w celu negocjacji. Jego "wizyta" spowodowana była wakacjami na leżącej nieopodal wyspie Capri. Jeśli Arkadiusz Milik trafi do Napoli będzie droższy od Piotra Zielińskiego. Ajax Amsterdam zamierza zainkasować za swoją gwiazdę nawet 20 milionów euro.

Tymczasem inny z reprezentantów naszego kraju - Kamil Glik zmienił właśnie klub. Za 11 milionów euro przeszedł z Torino do AS Monaco.

fot. Twitter AS Monaco

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.