Sprawdzamy co dzieje się na dolnośląskich drogach

Martyna Czerwińska | Utworzono: 2016-07-08 16:45 | Zmodyfikowano: 2016-07-08 16:50
Sprawdzamy co dzieje się na dolnośląskich drogach - fot. archiwum radiowroclaw.pl
fot. archiwum radiowroclaw.pl

W tej chwili trzeba postać przede wszystkim na wylotówkach z miasta. Najdłużej na Strachocińskiej, w Leśnicy i Żmigrodzkiej. Za to bez korków dzisiaj na Opolskiej.

Postoimy za to - i to wcale niekrótko na Oporowie. Stoi Awicenny i Mokronoska. Wszystko przez tymczasowe zamknięcie Mostu Muchoborskiego. Kierowcy apelowali o sygnalizację świetlną lub rondo na newralgicznym skrzyżowaniu, ale urzędnicy tłumaczą, że ulica Mokronoska i Wiejska to elementy drogi wojewódzkiej o wyższym priorytecie, gdzie auta zjeżdżają z obwodnicy. Dlatego kierowcy będą musieli do września trzymać nerwy na wodzy. Remont Mostu Muchoborskiego zakończy się jesienią i pochłonie 2 miliony złotych.

W regionie korki najdłuższe w okolicach Głogowa. Tam wciąż zablokowana jest droga numer 12. W Jędrzychowicach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Po czołowym zderzeniu busa z ciężarówką nie żyje jedna osoba. Policjantom trudno oszacować ile jeszcze potrwają utrudnienia w tym miejscu, bo prokuratura prowadzi swoje działania. Kierowcy mogą korzystać z objazdów przez Wschowę i Kowalewo.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.