Powroty i wyjazdy na urlop. Spory ruch na trasach krajkowych

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-08-07 16:26
A|A|A

Duży ruch na trasach krajowych i tranzytowych. Wiele osób jedzie albo wraca z urlopu. Popularne w wakacje drogi niestety korkują się. Trudna sytuacja czeka na kierowców na autostradzie A1, na odcinku Gdańsk-Toruń. Jak co weekend korkuje się wjazd na autostradę A1 na bramkach w Rusocinie. Z informacji służb autostradowych wynika, że na pobranie biletu trzeba czekać powyżej piętnastu minut.

Podobnie jest na bramkach wyjazdowych z A1 w Nowej Wsi. Zarządca drogi podniesie szlabany na bramkach dopiero, gdy czas oczekiwania przekroczy 45 minut. Z kolei na autostradzie A4 duży ruch powoduje korki na wysokości Wrocławia, potem Gliwic i Krakowa.

Wolna jazda czeka też na kierowców, którzy podróżują krajową trójką. Tu korki tworzą się na wysokości Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego, remontowanego odcinka trójki w pobliżu Międzyrzecza oraz przed wjazdem do Zielonej Góry jadąc znad morza.

Na A4 na razie spokojnie. Teraz tylko niewielki zator na dolnośląskim odcinku przed bramkami w Karwianach w stronę Katowic.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama