Bez emocji i bez goli. Śląsk - Wisła Płock 0:0

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-08-19 18:00 | Zmodyfikowano: 2016-08-19 18:00

93' Koniec. Śląsk Wrocław - Wisła Płock 0:0

90' Tomasz Musiał dolicza trzy minuty.

82' Z drugiej strony Wisła Płock w każdym meczu strzelała przynajmniej gola. Która seria się dziś skończy?

78' W dwóch dotychczasowych meczach Śląska we Wrocławiu nie padła ani jedna bramka. Do trzech razy sztuka?

76' Ostatnia zmiana w ekipie gości. Schodzi Kante Martinez, wchodzi Drozdowicz

75' Druga zmiana w Śląsku: Madej w miejsce Morioki

70' Co za szansa Grajciara! Strzał z półwoleja z boku pola karnego, ale piłka przeleciała nie z tej strony lewego słupka o której marzyli kibice.

66' Pierwsza zmiana w Śląsku. Za Bence Mervo na murawie pojawia się Kamil Biliński

65' Druga zmiana w Wiśle: Schodzi Krivets wchodzi Rogalski

64' Krivets poszedł jak burza między obrońców Śląska znalazł sobie pozycję do strzału w polu karnym, ale piłka odbiła się od jednego z obrońców i zamiast celnego uderzenia był rzut rożny. Stały fragment nie przyniósł zagrożenia.

60' Trochę ekwilibrystyczna akcja Śląska, najpierw wysoko piłkę prowadził Morioka, potem z tego pułapu próbował ją opanować Mervo, a na koniec strzał oddał Alvarinho. Ciągle jednak nie zobaczyliśmy gola.

57' Piłka przypadkowo trafiła pod nogi Krivetsa, ten uderzył z 18 metrów, ale posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

53' To powinno być prowadzenie gospodarzy! Z prawej strony z wolnego dorzucał Grajciar. Zamykający akcję w polu karnym Dvali trafił jednak tylko w słupek.

51' Pawełek! Bramkarz Śląska broni na wykroku strzał Recy z ostrego kąta. Skrzydłowy Wisły z lewej strony zamykał dośrodkowanie.

50' Reca i jego pierwsza próba w tym meczu, ale obok bramki

47' Kombinacyjna akcja Śląska zakończona strzałem Grajciara. Broni Kiepłin

46' Zaczynamy drugą połowę. Jedna zmiana w Wiśle - Reca wchodzi za Merebashviliego.

45' Typowy piątkowy mecz na dzień dobry z Ekstraklasą. Śląsk niby ma przewagę, niby początek akcji wygląda obiecująco, a potem jest to co widzicie w wyniku. 0:0. Po przerwie będzie lepiej?

42' W kartkach Śląsk prowadzi już 3:0. Tym razem ukarany Mariusz Pawelec za faul na Merebashvilim.

41' Iliev miał dobrą okazję w polu karnym, ale przestrzelił i to bardzo.

38' Kolejna żółta kartka tym razem dla Morioki. Japończyk faulował Stefańczyka.

31' Goncalves fauluje Krivetsa w środku pola. To przewinienie na żółtą kartkę i taką też z kieszonki wyjął sędzia Tomasz Musiał.

30' Furman z rzutu wolnego. Strzał z dobrych 25 metrów łapie Mariusz Pawełek.

22' Pierwsze brawa na wrocławskim stadionie. Szybki atak Śląska i strzał z dystansu Petera Grajciara. Ciężko powiedzieć, że to była groźna sytuacja, ale na pewno odważna próba Słowaka. Kiełpin pewnie obronił ten strzał.

19' Mocne nerwy dwóch Mariuszów. Pawelec w polu karnym podawał do Pawełka, chyba nie wiedząc, że zza pleców wybiega mu Giorgi Merebashvili. Na szczęście Gruzin nie był na tyle szybki, żeby przechwycić podanie.

15' Słowo "groźnie" jeszcze w tym meczu nie wystąpiło. Ciągle bez goli we Wrocławiu.

9' Pierwszy strzał. Krivets sprawdził czujność Pawełka. Groźniejsze uderzenia bramkarz Śląska bronił na rozgrzewce.

8' Korner dla Wisły. Dośrodkowanie Furmana z podobnym efektem jak kilka minut temu po drugiej stronie boiska.

6' Rzut rożny dla Śląska z lewej strony. Wrzutka Grajciara trafia jednak na głowę obrońcy.

1' Sędzia Tomasz Musiał rozpoczyna mecz siódmej (Wisła) z dziesiątą (Śląsk) drużyną Ekstraklasy.