Strzelin: ukradł 400 litrów oleju napędowego!

KPP w Strzelinie | Utworzono: 2016-08-26 12:03 | Zmodyfikowano: 2016-08-26 09:27
A|A|A

Strzelińscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież między innymi 400 litrów oleju napędowego. Zatrzymany spowodował straty w wysokości ponad 11 tysięcy złotych. Za tego typu czyn grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie w wyniku przeprowadzonych czynności ustalili i zatrzymali 23 - letniego mieszkańca gm. Wiązów, podejrzanego o kradzież na szkodę 64 - letniego właściciela jednej z posesji w tej samej gminie. Łączną wartość strat w tej sprawie oszacowano na ponad 11 tysięcy złotych.

Łupem sprawcy padło 400 litrów oleju napędowego. Ponadto ukradł on temu samemu pokrzywdzonemu spawarkę, części samochodowe, a nawet wózek dwukołowy.

23 – latek po zatrzymaniu trafił do policyjnego aresztu. W trakcie przesłuchania przyznał się do kradzieży. Policjantom oprócz zatrzymania podejrzanego udało się też odzyskać skradzione mienie.

Obecnie nadal wyjaśniane są okoliczności tej sprawy. Funkcjonariusze sprawdzają między innymi, czy zatrzymany nie ma na swoim koncie innych kradzieży. Za tego typu czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(Źródło:KPP w Strzelinie)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama