Polecamy na dziś

Piotr Kaszuwara | Utworzono: 2016-09-14 13:49 | Zmodyfikowano: 2016-09-14 13:18
A|A|A

W Hali Stulecia zobaczyć można plastyczną panoramę Lwowa, w Centrum Kultury Zamek ciągle czynna jest ekspozycja prac Stanisława Ignacego Witkiewicza pod tytułem asymetryczna dama.

W Muzeum Sztuki Mieszczańskiej w Starym Ratuszu z kolei, zbliża się koniec ekspozycji twórczości fotograficznej Stefana Arczyńskiego, wybitnego polskiego fotografa, który w tym roku obchodzi swoją setną rocznicę urodzin.

Czynne jest również Muzeum Radia Wrocław, które już za kilka dni obchodzi swój jubileusz. Wyjątkową wystawę starych mikrofonów, nadajnik Solidarności czy archiwalne nagrania sprzed 70 lat można oglądać i słuchać za darmo codziennie od godziny 9.

Ponadto wieczorem coś dla fanów teatru. W Teatrze współczesnym o 19, sztuka pod tytułem Gałgan w reżyserii Eweliny Marciniak.

O 20.30 z kolei jazzowy jam session w Klubie Maniana przy ulicy św. Mikołaja. Wstęp również bezpłatny.

Jeśli chodzi o region, to z pewnością na uwagę zasługuje otwarcie wystawy w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu o godzinie 11.Ekspozycja nosi tytuł: "Zapomniany powrót. Losy polskich emigrantów we Francji w latach 1921-1948. Reemigracja na ziemię wałbrzyską. Wystawa została zorganizowana z okazji 70. rocznicy powrót polskich emigrantów z Francji i ich osiedlenia na ziemi wałbrzyskiej.

W Legnicy z kolei od godziny 10 w Młodzieżowym Centrum Kultury przy ulicy Rataja, trwa festiwal rekreacyjny "Na pożegnanie lata".

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama