Kąkolewska i Sawicka w kadrze siatkarek na kwalifikacje ME

Michał Hamburger | Utworzono: 2016-09-15 07:55 | Zmodyfikowano: 2016-09-15 07:56
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Te zawody będą dobrą okazją by po pierwsze wesprzeć biało-czerwone w rywalizacji o finały mistrzostw kontynentu, a po drugie by zobaczyć w akcji po raz pierwszy w sezonie nasze reprezentantki. Mamy tu na myśli oczywiście środkową Agnieszkę Kąkolewską i Agatę Sawicką.

Obie nie przygotowują się z Impelem we Wrocławiu a wciąż są z reprezentacją Polski. O ich formę po powrocie do Wrocławia możemy być raczej spokojni bo skoro Jacek Nawrocki wybrał je do kadry ona musi być naprawdę wysoka. Rywalizacja o miejsce w reprezentacji jest przecież bardzo duża.

W drużynie narodowej na rozegraniu występować będą Marlena Pleśnierowicz, Joanna Wołosz, na pozycji atakujących Malwina Smarzek, Berenika Tomsia, na środku oprócz Kąkolewskiej zagrają Zuzanna Efimienko, Kamila Ganszczyk, na przyjęciu selekcjoner będzie mógł skorzystać z Martyny Grajber , Tamary Kaliszuk, Julii Twardowskiej i Emilii Muchy, wreszcie skład libero tworzą nasza Agata Sawicka, wychowanka Gwardii Wrocław Aleksandra Krzos i Agata Witkowska.

Pierwszy mecz na Węgrzech biało-czerwone rozegrają już w piątek. Zmierzą się o 16 z Finlandią. Później czeka na nie sobotni mecz z Estonią i niedzielny z gospodyniami.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama