Włamał się do samochodu - został zatrzymany przez policjantów

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2016-09-15 13:21
A|A|A

Kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat grozić może mężczyźnie, który włamał się do samochodu zaparkowanego na jednym z jeleniogórskich parkingów. Mężczyzna nie zdążył nic ukraść, gdyż spłoszył go alarm, który włączył się pojeździe. Sygnał usłyszeli policjanci pełniący służbę w okolicy miejsca zdarzenia, którzy po chwili zatrzymali podejrzanego.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej w Jeleniej Górze po krótkim pościgu zatrzymali 21-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież z włamaniem do samochodu. 13 września 2016 roku, kilka minut po północy funkcjonariusze patrolując jedną z ulic na terenie Osiedla Zabobrze usłyszeli alarm, który włączył się w aucie zaparkowanym na parkingu, a następnie zauważyli mężczyznę, który na ich widok rzucił się do ucieczki. Policjanci ruszyli za nim w pościg i kilka ulic dalej zatrzymali go. Okazało się, że 21 – letni mężczyzna włamał się do samochodu, lecz nie zdążył nic ukraść.

21-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama