Piknik Jeździecki w Wielkiej Lipie

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-09-15 17:35 | Zmodyfikowano: 2016-09-15 17:36
A|A|A

Fot: mat. prasowe

Widzowie będą mieli okazję obejrzeć rywalizację dzieci startujących na kucach oraz duże konie zmagające się na parkurze. Dla najmłodszych zostanie przygotowany kącik zabaw, nie zabraknie również przejażdżek wierzchem i bryczką po malowniczych terenach wokół hipodromu. W niedzielę zaplanowano pokazy z udziałem psów oraz wystawę zabytkowych maszyn rolniczych. Będą również stoiska z produktami lokalnymi. Ośrodek Jeździecki Arkadia na stałe wpisał się już do kalendarza imprez jeździeckich. Corocznie organizowanych jest tu szereg zawodów, które cieszą się dużym uznaniem zarówno wśród zawodników jak i publiczności. Biorą w nich udział najlepsi jeźdźcy i konie z Dolnego Śląska oraz innych województw. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Obornik Śląskich - Arkadiusz Poprawa. 

Program:

piątek i sobota

godz. 9.00 - 19.00 - konkursy półfinałowe w kategoriach:

1. Kuce

2. Amatorzy

3. Juniorzy Młodsi

4. Juniorzy

5. Seniorzy

niedziela

godz. 9.00-18.00

Konkursy finałowe Mistrzostw Dolnego Śląska we wszystkich kategoriach. Pokazy, wystawy, stoiska z produktami regionalnymi

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama