W duecie na 70-lecie. Za nami koncert jubileuszowy Radia Wrocław (ZDJĘCIA)

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-09-24 20:58 | Zmodyfikowano: 2016-09-24 20:58
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

"W duecie na 70-lecie" to tytuł naszego urodzinowego koncertu, który odbył się w sali koncertowej Radia Wrocław. Wrażenia niezapomniane - mówili zaproszeni słuchacze:

Na scenie pojawiła się wielopokoleniowa reprezentacja artystów związanych z Wrocławiem. Wśród nich młoda, znakomita Natalia Lubrano, która wystąpiła w duecie m.in z Waldemarem Kastą. Przedstawiciel wrocławskiej i polskiej sceny hiphopowej bardzo chciał wystąpić z tą wokalistką:

Epizod wrocławski ma Alicja Majewska, która zaśpiewała m.in. z kabaretem Elitą. W naszym mieście pojawiła się jako nastolatka:

W czasie koncertu wystąpili, m.in: Natalia Grosiak, Alicja Majewska, Justyna Szafran, Emose Uhunmwangho, Natalia Lubrano, Jacek Bończyk, Waldemar Kasta, Wojciech Kościelniak, Maciej Musiałowski, Studio 202.

Całość wyreżyserował Konrad Imiela, a nowe, często zaskakujące aranżacje stworzył Adam Lepka. Koncert poprowadzili Marek Obszarny i Alina Markowska.








REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Komentarz został usunięty
2016-09-28 02:57:54
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -1
Komentarz został usunięty
~cd..
2016-09-26 09:10:48
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 2
Gratuluję wszystkim Wykonawcom oraz reżyserowi. Naprawdę przepiękny koncert, z niecierpliwością czekam na retransmisję, albo na płytę z tego koncertu, zaś Radiu Wrocław pięknie dziękuję za ten rewelacyjny prezent dla nas słuchaczy. Jestem dumna, będąc jedną z nich.
~Basia
2016-09-26 09:10:38
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -3
Byłam tak urzeczona tym przepięknym koncertem, że z wrażenia pomyliłam Gregora Niegowskiego z Michałem Hamburgerem. Ups ;-) Naprawdę niesamowity koncert i rewelacyjne duety. Wzruszyłam się, słuchając Alicji Majewskiej i Jacka Bończyka, czy Natalii Grosiak i Wojtka Kościelniaka. Rozbawiły mnie komentarze stypendystów ZUS-u, a najbardziej zaskoczył duet Natalii Lubrano i Waldemara Kasty. Chylę czoła również przed duetem Justyny Szafran z Kondradem Imielą. Niesamowita skala głosu i wykonanie. Tak jak w przypadku niezwykle energetycznego Macieja Musiałowskiego.
~Tadeusz
2016-09-25 15:39:37
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: -1
Dziękujemy. Jesteśmy z żoną ciągle pod wrażeniem wspaniałego koncertu. Wielkie podziękowania i tysiąc sto lat!
~Max .
2016-09-24 21:22:50
z adresu IP: (95.160.xxx.xxx)
Ocena: 3
Czy będzie można gdzieś odsłuchać cały koncert ?
~AntyEdi
2016-09-24 14:15:39
z adresu IP: (87.207.xxx.xxx)
Ocena: -4
Przecież jest na plakacie. Hejtuj gdzie indziej.
~Edi
2016-09-24 12:57:08
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 4
Zapomnieć o Alicji Majewskiej ? Wstyd!
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.