Dolny Śląsk: Korki i utrudnienia

Michał Hamburger | Utworzono: 2016-10-18 07:43
A|A|A

Na początek ostrzeżenie od Słuchacza podróżującego na trasie Warszawa - Wrocław na 51. kilometrze między węzłami Oleśnica Północ, a Oleśnica Zachód zderzyły się cztery pojazdy. Tworzy się zator. 

Długie korki na wszystkich głównych dojazdowych drogach do Wrocławia. Zaczynamy od piątki, gdzie tłoczno od Kryniczna, nieco na zachód sznur samochodów na 342 od Obornik Śląskich, korkuje się 94 w Leśnicy i Radwanicach, podobnie ósemka przed światłami w Magnicach.

We Wrocławiu najdłuższe korki na Klecińskiej, Karkonoskiej, Grabiszyńskiej przy cmentarzu do Hallera, uważajmy na Buforowej, Borowskiej. Tłok na Swojczyckiej, Strachocińskiej, Sobieskiego, Bałtyckiej i w centrum.

W Wałbrzychu stoi Wrocławska, w Jeleniej Górze Wojska Polskiego, a w Legnicy Czarnieckiego.

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na dolnośląskich trasach, instalujcie naszą nową aplikację RW Drogi - za darmo można ją pobrać na każdy telefon komórkowy. Dzięki niej będziecie otrzymywać od nas wiadomości o tym, co dzieje się na drogach w całym regionie. Wypadki, utrudnienia, zmiany organizacji ruchu - o tym wszystkim, na bieżąco, będziemy Was informować.  

Dzięki RW Drogi sprawdzicie gdzie są korki, którędy jechać, a którędy... stać. 

Jeśli akurat prowadzicie, nic nie szkodzi. Dzięki aplikacji szybko włączcie Radio Wrocław, gdzie w porannym i popołudniowym szczycie komunikacyjnym co pół godziny podamy Wam najnowsze informacje drogowe.

Dzięki RW Drogi Wy również możecie być reporterami Radia Wrocław! Widzieliście utrudnienia, wypadek, objazd? Wyślijcie nam dźwięk, zdjęcie, filmik, a my o tym powiemy. To tylko dwa kliknięcia w ekran!

RW Drogi daje też możliwość "zajrzenia" na główne trasy regionu - 94, A4, 5 czy 3. Aplikacja podpowie czy droga, którą wybraliście jest przejezdna. 

Aplikację możecie pobrać w sklepie Google Play , Microsoft i na AppStore

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama