Transgraniczne targi z pracą za granicą po raz pierwszy w Bolesławcu

z informacji prasowych | Utworzono: 2016-11-08 11:00
A|A|A

Wystawcy zaprezentują się we wtorek, 15 listopada w sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu (ul. H. i W. Tyrankiewiczów 11) w godz. 10.00-14.00.

W trakcie targów będzie działało również specjalne stoisko rekrutacyjne projektu, w którym może wziąć udział 100 Dolnoślązaków zainteresowanych pracą za granicą. Dzięki temu mogą liczyć m. in. na bezpłatne: szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, doszlifowanie języka obcego, nawet 5 tys. zł na start w nowym miejscu pracy, doradztwo zawodowe oraz dobrane do indywidualnych oczekiwań oferty pracy, dostępne w sieci EURES. Więcej szczegółów na miejscu.

XX Polsko-Czesko-Niemieckie Transgraniczne Targi Informacyjno-Rekrutacyjne są sztandarowym działaniem Partnerstwa Eures-TriRegio i są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu EaSI. Organizują je doradcy Eures Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy, przy wsparciu Powiatu Bolesławieckiego i Powiatowego Urzędu Pracy w Bolesławcu.

Eures jest siecią współpracy publicznych służb zatrudnienia i ich partnerów na rynku pracy. Wsparcie jest ogólnodostępne, bezpłatne i skierowane do osób poszukujących pracy, zainteresowanych wyjazdem do innego kraju w celach podjęcia pracy oraz do pracodawców, którzy chcą prowadzić rekrutację pracowników z zagranicy.

Więcej informacji o targach i pracy za granicą można znaleźć na www.eures.dwup.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama