Akademickie Targi Pracy na Politechnice Wrocławskiej

z informacji prasowych | Utworzono: 2016-11-08 11:21
A|A|A

Blisko 80 pracodawców weźmie udział w rozpoczynających się 8 listopada Akademickich Targach Pracy. Dwudniowa impreza odbędzie się w Zintegrowanym Centrum Studenckim Politechniki Wrocławskiej (budynek C-13).

Targi organizowane są od 2003 r. i odbywają się dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Umożliwiają studentom zapoznanie się z aktualnymi ofertami praktyk, pracy czy staży, a pracodawcom służą m.in. do wymiany informacji dotyczących wymagań stawianych w procesie rekrutacyjnym.

Podczas listopadowej edycji swoją ofertę zaprezentują studentom między innymi takie firmy jak: Intel, Sygnity, Procter&Gamble, Bosch, 3M, Nokia, Nestle, IBM, Credit Suisse, Capgemini, Atos, Sitech czy Wabco.

Targi to projekt Fundacji Manus organizowany przy współpracy Biura Karier Politechniki Wrocławskiej. XXVI edycja odbędzie się w dniach 8-9 listopada w godz. 9.30-16.00.

Więcej o wydarzeniu http://atp.pwr.edu.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama