Dzisiaj w What's in the box? DAB + Film (SŁUCHAJ OD 16)

Krzysztof Majewski | Utworzono: 2016-11-25 09:15
A|A|A

"Nowy początek", mat. dystrybutora

Grudzień to dla kinomanów świetny czas. Mnóstwo premier, w powietrzu już czuć Oscary, a we Wrocławiu za moment rozdanie Europejskich Nagród Filmowych. Dzisiejsze spotkanie zaczniemy od Tygodnia Kina Argentyńskiego, opowie Asia Żak z Kina Nowe Horyzonty. Przy okazji wspomnimy Scope50, które w zeszłym roku wygrała, właśnie, produkcja argentyńska.

Po 17.15, jak zawsze, spotkanie z Europejską Stolicą Kultury. Przypomnę rozmowę z Marion Doring - dyrektor Europejskich Nagród Filmowych.

Po 18.00 Michał Hernes, z którym porozmawiam o świetnym "Nowym początku" Denisa Villeneuve'a, a także podgrzejemy atmosferę przed 14 grudnia, czyli premierą nowej serii Gwiezdnych Wojen - opowieści, pierwszą z nich będzie: "Łotr 1".

19.00 to jak zawsze serialowe opowieści. Wracamy do książki sprzed tygodnia - "Sekretów Twin Peks" i recenzujemy serial "Pakt" sezon 2. Jak zawsze z Miłosławą Bożek.

Do tego specjalna recenzja "Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć", zaległa "Służącej" i "Ja Daniel Blake". Zapraszam - Krzysztof Majewski

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama