Wrocławska odpowiedź na iPhone'a! (Zobacz)

| Utworzono: 2008-10-15 10:12 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

(Fot. Marcin Moneta / Radio Wrocław)

Wielkie koncerny typu Nokia czy Samsung dążą do tego by dać klientowi jak nawięcej wolności wyboru. Ogromna pamięć, odtwarzacz mp3, radio, aparat fotograficzny, internet, aplikacje. Telefonia komórkowa to jedna z branż gdzie najszybciej rodzą się nowinki techniczne.

Pod koniec października wrocławska firma TelForceOne jako pierwsza firma z Polski - wypuści na rynek nowy model telefonu tzw. Myphone. - Zastosowaliśmy w nim mało jeszcze znaną technologię dual sim - oznacza to, że użytkownik będzie mógł korzystać z dwóch kart sim w jednym aparacie, to bardzo przydatne rozwiązanie - mówi Jacek Kalamat z TelForceOne.

(Zobacz także zdjęcia pod tekstem).

 - To ciekawe rozwiązanie - ocenia prof. Ryszard Zieliński z Politechniki Wrocławskiej. Producent obiecuje, że polski telefon będzie o połowę tańszy od odpowiednika firmy Samsung, który jako jedyny na rynku oferuje podobne rozwiązanie. Dodatkowo wrocławski Myphone będzie mógł odbierać kanały telewizyjne. Aparat trafi do sprzedaży w Polsce, Czechach i na Słowacji. Posłuchaj (nagranie Radia Wrocław):

REKLAMA
Dźwięki
Nowinka techniczna na rynku telefonów komórkowych. Relacja Radia Wrocław

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama