"Spróbowała" jeszcze raz w Sali Koncertowej Radia Wrocław: zjawiskowa Ewa Błaszczyk

Elżbieta Osowicz | Utworzono: 2016-12-03 20:57 | Zmodyfikowano: 2016-12-03 21:09
A|A|A

Recital składał się z piosenek napisanych przez najwybitniejszych polskich i światowych artystów. Publiczność wychodziła z sali koncertowej im. Jana Kaczmarka pełna zachwytu.

"Bardzo mi się podobało, mężowi też - Bardzo ładnie, klimatycznie - Dostałem zaproszenie od mojej małżonki, która jeszcze oklaskuje i za chwilę tu przyjdzie. Ewę Błaszczyk bardzo lubię, ona się nic nie zmieniła - Znakomity głos, wieczór cudowny, wychodzę ogromnie zbudowana dzisiejszym koncertem". 

Artystce towarzyszyła trzyosobowa grupa muzyków (piano, gitara i saksofon). W trakcie koncertów, nie tylko duchowym, ale także wokalnym i muzycznym wsparciem służy aktorce córka – Marianna Janczarska.

W recitalu wykorzystane zostały techniki multimedialne. Na ekranie pojawią się zbliżenia artystki i grających muzyków filmowanych na żywo. Innym razem jest to teledysk sprzed lat, czy czarno biały obraz.

Znakomita aktorka, zwyciężczyni plebiscytu Polka 2006, Kobieta Roku 2007, Europejczyk Roku 2008, odznaczona w roku 2012 Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz srebrnym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis", laureatka wielu prestiżowych nagród filmowych i teatralnych /Brązowe Lwy Gdańskie - 1985, Wiktor – nagroda telewidzów dla najpopularniejszej postaci - 1988/, założycielka fundacji „Akogo?" , prezentuje publiczności piosenki napisane przez najwybitniejszych polskich i światowych artystów.

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama