Zawalczmy o dzieci z Wałbrzycha!

Bartosz Szarafin | Utworzono: 2016-12-10 16:00 | Zmodyfikowano: 2016-12-10 16:00
A|A|A

fot. Facebook

Na co dzień walczą o lepszą przyszłość dzieci z wałbrzyskiego Sobięcina. Teraz startują w konkursie grantowym i liczą na Wasze wsparcie. To tylko dwa kliknięcia pod projektem, a przybliżą ich do uzyskania sporej dotacji na roczną działalność Fundacji Edukacji im. Siostry Garczyńskiej.

- Od 21 lat mieszkam tutaj i widzę co się dzieje. Widzę trzeci pokolenie dzieci, które właściwie kopiują biedę i kopiują ubóstwo swoich rodziców. Trzeba coś zrobić, żeby pomóc im się wyrwać. Perspektywy są marne i trzeba im te perspektywy stworzyć i pokazać – mówi siostra Daniela.

Jeśli fundacja zbierze wystarczającą liczbę głosów - otrzyma dofinansowanie. Kilka lat temu się udało. Na co wówczas przeznaczono pieniądze?

- Dzieci miały z tych pieniędzy naukę języka angielskiego, zumbę, naukę śpiewu, takie zajęcia akademii dźwięku i ciszy. Dużo takich możliwości, które wykrzesały z nich talenty. Pozwoliło nam to na takie spokojne funkcjonowanie. Poza tym miały wakacje raz i drugi nad morzem.

Za uzyskane pieniądze, dzieciaki będą mogły korzystać z zajęć pozalekcyjnych, nauki języków obcych czy wyjazdu na wakacje, na co ich rodzin zwyczajnie nie stać.

Szczegóły: TUTAJ

JAK GŁOSOWAĆ:
1. Kliknij link http://projectforawesome.com/watch?v=2izMLTGY1JA
2. Zaznacz 'ptaszka' obok filmiku (po prawej stronie) 'nie jestem robotem'
3. Kliknij VOTE - też po prawej stronie filmiku
4. Gotowe. I Uwaga: 1 urządzenie to możliwość 1 głosu
5. I na koniec- PUŚĆ to DALEJ!

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama