Serwis drogowy Radia Wrocław

| Utworzono: 2016-12-16 07:15

Robi się powoli ciasno na drogach. W Legnicy ruch spowalnia przy dojeździe do ronda Unii Europejskiej, w Wałbrzychu na Wrocławskiej, a w Jeleniej Górze większych zatorów nie ma.

Inaczej niż w stolicy regionu. Już postoicie na drogach wlotowych do miasta od strony Trzebnicy na krajowej piątce, od Środy śląskiej w Leśnicy, jadąc z Jelcza Laskowic postoicie na Strachocińskiej i Swojczyckiej, a od Oleśnicy utkniecie na Jana III Sobieskiego. Jeszcze rzut oka na południowy wschód i południe. Opolska stoi na dobre, o Buforowej nawet nie wspominając.

W od godz. 15 wyjazdowy trafic Radia Wrocław. Zaparkujemy przed cmentarzem Ducha Świętego. Może zatorów w ten sposób od razu nie rozładujemy, ale z naszymi gośćmi zastanowimy się, co można zrobić, by w przyszłości nie trzeba tam było stać w ogromnych zatorach.

Tymczasem przenosimy się nieopodal - jak zwykle stoi Zwycięska i Ołtaszyńska na dojazdach do ronda Ojca Pio - to w tym miejscu - rzecz jasna, gdzie obie ulice się zbiegają. Jeśli gdzieś widzicie wypadek, lub niecodzienne zatory - dzwońcie pod numer telefonu drogowego Radia Wrocław 71 339 33 55 - może dzięki wam ktoś ominie to miejsce i zaoszczędzi czas w ten piękny, piątkowy poranek.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.