Nazywa się tak jak gra. Lider wygrał Ustaw Ligę z Radiem Wrocław!

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-12-21 06:00 | Zmodyfikowano: 2016-12-21 06:00
A|A|A

fot. Facebook Ekstraklasa

ZWYCIĘZCĘ PROSIMY O KONTAKT: 

sport@radiowroclaw.pl lub bartosztomczak@radiowroclaw.pl

To druga edycja Ustaw Ligę z Radiem Wrocław. Nieco powiększyliśmy nasze ligowe grono - ze 141 do 173 zespołów - ale finisz rywalizacji wyglądał tak samo jak poprzednio. Zwycięzca nie dał większych szans rywalom.

Nowym mistrzem został... Lider. Tak właśnie nazywa się zespół jak i użytkownik, który stworzył najlepszy skład w naszej radiowej lidze. Z 1209 punktami wyprzedził aż o 44 "oczka" LZS Dyrdymały (manager R S) i o 52 Czar Mar Team (manager Kisiel). Z naszego zwycięzcy jesteśmy tym bardziej dumni, że w klasyfikacji generalnej - liczącej wszystkich zawodników Ustaw Ligę - zajął 17 miejsce. Pozostali zawodnicy na podium też znaleźli się w czołowej setce w kraju.

Lider w nagrodę za zwycięstwo już wkrótce zawita do Radia Wrocław. Nowy mistrz zobaczy radio od kuchni, a także będzie gościem naszej sportowej audycji.

Takim składem Lider przypieczętował swój triumf


Słowa uznania należą się także trzeciej w naszej lidze ekipie Czar Mar Team. Manager Kisiel przez całą rundę grał bowiem bez sponsorów, a co za tym idzie nie miał dodatkowych pieniędzy na transfery:Na siódmym miejscu rywalizację zakończył poprzedni zwycięzca - Marcin Ziętara. Jego Moneyball uzbierał 1098 punktów. O tym, że Marcin nie obronił tytułu w dużej mierze przesądził kiepski początek rozgrywek.
Tak wygląda czołowa dwudziestka Ustaw Ligę z Radiem Wrocław:

Dopiero 64 miejsce zajął Damian Glombin, który był najlepszym zawodnikiem Fantasy Euro 2016 z Radiem Wrocław. W ekstraklasowej rywalizacji zdobył natomiast 893 punkty.

W Ustaw Ligę grali z Wami także dziennikarze sportowi Radia Wrocław. Tutaj też podobnie jak w klasyfikacji łącznej mieliśmy nowego "mistrza". Tym razem najlepiej spisał się Michał Hamburger. Jego Hambi Team z 935 punktami zajął 48 miejsce.

Do końca gonił go mający bardzo udany finisz Piotr Pietraszek. Jego Pepe Team skończył rozgrywki na 50 miejscu z dorobkiem 927 punktów, a przypomnijmy, że jeszcze kilka tygodni temu był w okolicach setnej pozycji.

Najsłabiej w redakcji grał tym razem ten, który poprzednio okazał się najlepszy w naszym radiowym gronie, czyli Bartosz Tomczak. Jego PKS Turek zajął dopiero 67 miejsce mając zaledwie 887 "oczek".

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama