Nazywa się tak jak gra. Lider wygrał Ustaw Ligę z Radiem Wrocław!

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-12-21 06:00 | Zmodyfikowano: 2016-12-21 06:00

ZWYCIĘZCĘ PROSIMY O KONTAKT:

[email protected] lub [email protected]

To druga edycja Ustaw Ligę z Radiem Wrocław. Nieco powiększyliśmy nasze ligowe grono - ze 141 do 173 zespołów - ale finisz rywalizacji wyglądał tak samo jak poprzednio. Zwycięzca nie dał większych szans rywalom.

Nowym mistrzem został... Lider. Tak właśnie nazywa się zespół jak i użytkownik, który stworzył najlepszy skład w naszej radiowej lidze. Z 1209 punktami wyprzedził aż o 44 "oczka" LZS Dyrdymały (manager R S) i o 52 Czar Mar Team (manager Kisiel). Z naszego zwycięzcy jesteśmy tym bardziej dumni, że w klasyfikacji generalnej - liczącej wszystkich zawodników Ustaw Ligę - zajął 17 miejsce. Pozostali zawodnicy na podium też znaleźli się w czołowej setce w kraju.

Lider w nagrodę za zwycięstwo już wkrótce zawita do Radia Wrocław. Nowy mistrz zobaczy radio od kuchni, a także będzie gościem naszej sportowej audycji.

Takim składem Lider przypieczętował swój triumf

Słowa uznania należą się także trzeciej w naszej lidze ekipie Czar Mar Team. Manager Kisiel przez całą rundę grał bowiem bez sponsorów, a co za tym idzie nie miał dodatkowych pieniędzy na transfery:Na siódmym miejscu rywalizację zakończył poprzedni zwycięzca - Marcin Ziętara. Jego Moneyball uzbierał 1098 punktów. O tym, że Marcin nie obronił tytułu w dużej mierze przesądził kiepski początek rozgrywek.
Tak wygląda czołowa dwudziestka Ustaw Ligę z Radiem Wrocław:

Dopiero 64 miejsce zajął Damian Glombin, który był najlepszym zawodnikiem Fantasy Euro 2016 z Radiem Wrocław. W ekstraklasowej rywalizacji zdobył natomiast 893 punkty.

W Ustaw Ligę grali z Wami także dziennikarze sportowi Radia Wrocław. Tutaj też podobnie jak w klasyfikacji łącznej mieliśmy nowego "mistrza". Tym razem najlepiej spisał się Michał Hamburger. Jego Hambi Team z 935 punktami zajął 48 miejsce.

Do końca gonił go mający bardzo udany finisz Piotr Pietraszek. Jego Pepe Team skończył rozgrywki na 50 miejscu z dorobkiem 927 punktów, a przypomnijmy, że jeszcze kilka tygodni temu był w okolicach setnej pozycji.

Najsłabiej w redakcji grał tym razem ten, który poprzednio okazał się najlepszy w naszym radiowym gronie, czyli Bartosz Tomczak. Jego PKS Turek zajął dopiero 67 miejsce mając zaledwie 887 "oczek".