Wrocławski urzędnik nadal walczy z CBA

Dominik Panek | Utworzono: 2008-09-26 14:28 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Rafałowi Guzowskiemu nie spodobał się sposób, w jaki CBA kontrolowało dokumenty w sprawie aquaparku. Poskarżył się na funkcjonariuszy Biura do prokuratury. Ta jednak odmówiła wszczęcia śledztwa. Więc teraz Guzowski pożalił się na jej decyzję sądowi.

A wszystko przez to, że CBA zarzuca Guzowskiemu nieprawidłowści przy inwestycji w aquapark. On sam odrzuca zarzuty. I twierdzi, że agenci źle przeprowadzili kontrolę i wyciągnęli nieprawdziwe wnioski z udostępnionych im dokumentów.

Teraz żali się, że prokuratura nawet ich nie przesłuchała agentów. - Mam dowody na to, że oni kłamali - zapewnia Guzowski.

Legnicka prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania w tej sprawie, bo uznała, że nie ma żadnych dowodów na to, iż funkcjonariusze CBA celowo przedstawili nieprawdziwe fakty i zawarli je w swoim raporcie niezgodnie z przedstawionymi im dokumentami i zeznaniami świadków.

Wrocławski sąd nie wyznaczył jeszcze daty rozpatrzenia zażalenia. Tymczasem na rozpoznanie czeka jeszcze pozew cywilny gminy Wrocław przeciwko CBA.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama