Pewna wygrana siatkarek Impelu w Muszynie

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-02-19 20:00 | Zmodyfikowano: 2017-02-19 20:00

Wrocławianki od początku pierwszego seta osiągnęły przewagę. Prowadziły najpierw 9:4, później 15:8 i ostatecznie wygrały tę partię 25:21.

Druga partia na początku była wyrównana. Na tablicy wyników był remis 7:7. Później drużynie Impelu udało się wyjść na prowadzenie 17:13. Muszynianka doprowadziła do stanu 23:22, ale w końcówce więcej zimnej krwi zachowały zawodniczki Marka Solarewicza i wygrały 25:23.

Trzeci set to na początku przewaga Muszynianki 10:8. Impel zdołał odrobić straty i doprowadził najpierw do stanu 15:14. Gospodynie zaczęły jednak grać coraz lepiej i wygrywały 20:16. Końcówka była jednak znakomita w wykonaniu Impelu, który wygrał tego seta 25:22 i cały mecz 3:0.

Muszynianka - Impel Wrocław 0:3 (21:25, 23:25, 22:25)

Muszynianka: Wawrzyniak, Rabka, Cvetanović, Wójcik, Savić, Sosnowska, Medyńska (libero) oraz Szabo, Grejman, Cikiriz.

Impel Wrocław: Kossanyowa, Mędrzyk, Kąkolewska, Ptak, Hancock, Konieczna, Courtney (libero) oraz Stasiak (libero), Cembrzyńska, Kaczor.