Jerzy Janowicz zagra dziś we Wrocławiu

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2017-03-01 07:00

Już o 12 rozpoczną się dzisiejsze pojedynki w hali Orbita, ale mecz, na który wszyscy czekają, rozpocznie się nie wcześniej niż o godz. 18. Najlepszy polski tenisista, półfinalista Wimbledonu 2013, Jerzy Janowicz zmierzy się w nim z kwalifkantem z Czech – Markiem Jalovcem. Janowicz wygrał ostatni turniej w Bergamo, a to oznacza, że jest naprawdę w dobrej formie.

Wcześniej kibice tenisa będą świadkami pojedynku innego reprezentanta Polski – Michała Dembka. Jego rywalem będzie Francuz Quentin Halys, który w minioną niedzielę, uległ Jerzemu Janowiczowi w finale włoskiego challengera.

Na deser, publiczności zgromadzonej w hali Orbita, zaprezentuje się rozstawiony z nr 1. Paul-Henri Mathieu, który w 1 rundzie wyeliminował polskiego zawodnika – Kacpra Żuka. Rywalem Francuza będzie Austriak Sebastian Ofner.

W hali AZS na Zaciszu odbędą się mecze gry podwójnej z udziałem dwóch polskich duetów. Mateusz Kowalczyk i Grzegorz Panfil zmierzą się z parą Andriej Gołubiew, Ariel Behar. Następnie Andriej Kapaś i Michał Przysiężny zagrają z duetem francusko-chorwackim – Janathan Eysseric, Antonio Sancic.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.