Podwójna dawka emocji w Orbicie. Dziś zagrają Janowicz i Przysiężny

| Utworzono: 2017-03-02 16:40 | Zmodyfikowano: 2017-03-02 16:40

Na wrocławskim challengerze emocje rosną z dnia na dzień. Po fantastycznym meczu Jerzego Janowicza (188. ATP) w 1. rundzie, apetyt na jego zwycięstwo w całym turnieju, jest jeszcze większy. Przed naszym reprezentantem jednak trudne zdanie, bo jego rywalem będzie utytułowany Jurgen Melzer (203. ATP).

Doświadczony 35-letni Austriak, podobnie jak Jerzyk, odbudowuje swój ranking po kontuzji i walczy we Wrocławiu o jak największą zdobycz punktową. Jest głodny zwycięstw, a przez to groźniejszy. Polak jest jednak w znakomitej formie i to on wydaje się faworytem tego pojedynku. Mecz z udziałem naszego zawodnika rozpocznie się nie wcześniej niż o 18. Początek czwartkowych gier o godz. 12.

Zaraz po meczu Janowicz – Melzer, na korcie pojawi się drugi z reprezentantów Polski – Michał Przysiężny (402. ATP), który zmierzy się z turniejową dwójką – Słowakiem Lukasem Lacko (101.ATP). Urodzony w Głogowie, ale mieszkający we Wrocławiu 33-letni tenisista nie jest faworytem, ale w swojej karierze wygrywał już z lepszymi tenisistami. Jeśli będzie dobrze serwował, ma spore szanse na awans do ćwierćfinału.

Wstęp do Hali Orbita jest wolny. Wczorajsze starcie Janowicza oglądał komplet ponad trzech tysięcy kibiców.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.