Piłkarki ręczne KPR Kobierzyce lepsze od czerwonej latarni Superligi

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-04-03 07:00 | Zmodyfikowano: 2017-04-03 07:00

To nie był jednak łatwy mecz. Po 15 minutach był remis 5:5. Potem po bramkarz Pauliny Wojdy i Julii Walczak ekipa z Kobierzyc odskoczyła na dwa trafienia, ale i tak do przerwy obie drużyny miały na swoim koncie po 10 bramek.

Po powrocie z szatni niespodziewanie prowadziła Olimpia-Beskid Nowy Sącz. Ostatni zespół Superligi prowadził w 36 minucie 14:12. Trzy minuty później był już remis po 14:14 i KPR zaczął marsz do zwycięstwa. W drużynie gospodarzy wyróżniała się bramkarka Magdalena Słota, a zdobycze w ofensywie zapewniała Anna Mączka.

KPR Kobierzyce - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 25:21 (10:10)

KPR: Demiańczuk, Słota - Jakubowska 4, Skalska 4, Wojda 2, Mączka 10 (3/3), Wesołowska, Kaźmierska, Szymańska 1, Bartkowska, Linkowska, Mazguła, Daszkiewicz, Sobczyk, Walczak 3, Michalak 1.

Karne: 3/3

Olimpia-Beskid: Sach, Szczurek - Płachta 7, Leśniak 4 (3/4), Choromańska, Luberecka, Dzidek 1, Pinda 1, Smbatian 6, Kostuch 1, Nosal 1.