Sprawdź prognozę pogody na noc i na wtorek

Michał Kazulo | Utworzono: 2017-04-10 22:06
Sprawdź prognozę pogody na noc i na wtorek - FOT: CC0 Public Domain
FOT: CC0 Public Domain

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, początkowo na wschodzie regionu możliwe burze. Temperatura minimalna od 4°C do 6°C. Wiatr przeważnie umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni.

W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu, lokalnie również krupy śnieżnej. Temperatura maksymalna od 9°C do 10°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, północno-zachodni i zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, początkowo na Ziemi Kłodzkiej możliwe burze. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C. Wiatr przeważnie umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni. W czasie burz wiatr w porywach do 55 km/h.

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, w górach powyżej 500 m n.p.m. deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna od 5°C do 8°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, północno-zachodni i zachodni.

W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) przelotne opady początkowo w nocy deszczu, później śniegu. Spadek temperatury od 4°C początkowo w nocy do -6°C w dzień. Wiatr silny i bardzo silny, od 55 km/h do 70 km/h, w porywach do 90 km/h, północno-zachodni.

Warunki biometeorologiczne: niekorzystne do obojętnych.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.