Porażka Chrobrego Głogów w Płocku z Wisłą

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-05-01 09:40 | Zmodyfikowano: 2017-04-30 09:41

Już przed meczem było wiadomo, że awans do półfinału będzie niezwykle trudnym zadaniem. Chrobry przegrał pierwsze spotkanie z Wisłą u siebie 21:29.

Dodatkowo świetnie mecz rozpoczęli zawodnicy Wisły, którzy w 11. minucie prowadzili już 7:0. Wicemistrzowie Polski w pełni kontrolowali ten mecz i po pierwszej połowie prowadzili 17:8.

W drugiej części Chrobry zagrał nieco lepiej, ale nie był w stanie zbliżyć się do drużyny z Płocka. Ostatecznie Wisła wygrała 30:21 i awansowała do półfinału, a Chrobremu pozostała walka o Puchar Ligi.

Wisła Płock - Chrobry Głogów 30:21 (17:8)

Wisła: Morawski, Corrales - Daszek 2, Ghionea 5, Mihić 6, Olkowski 1, Kwiatkowski, Rocha 3, Gębala M. 3, Duarte 1, Racotea 2, Ivić 2/1, Tarabochia 1, Pusica 1, Toledo 2, Żytnikow 2.

Chrobry: Stachera, Kapela - Pawłowski 2/2, Świtała 5/1, Krzysztofik, Płócienniczak 2, Sadowski, Sićko, Babicz 2, Gujski, Tylutki 1, Sobut 5, Kubała 3, Rydz 1.