Poranny program Radia Wrocław prosto z Dworca Głównego!

Justyna Kościelna | Utworzono: 2017-05-19 06:00 | Zmodyfikowano: 2017-05-19 06:00
A|A|A

fot. Justyna Kościelna

Poranna ekipa Radia Wrocław miała dziś...wagary! Ale tylko od studia, bo program - i to z wyjątkowego miejsca - poleciał w eter tradycyjnie o 6. Kasia Górna i Tomek Sikora zainstalowali się dziś na wrocławskim dworcu, by opowiedzieć Wam o swoim pociągu do kolei.

O tym, że nie boją się wyzwań, a program poprowadzą nawet podciągając się na drążku, przekonywali Was nie raz. Przykłady? Ależ proszę! Kiedyś Górną wysłaliśmy w kamasze. W ciągu trzech godzin tak oczarowała wojskowych, że byli skłonni przyjąć ją natychmiast w swoje szeregi (KLIKNIJ I ZOBACZ). Sikora nie dawno oddelegowaliśmy porannego wyścigu. On w pociągu, jego rywale - rowerem i samochodem - ścigali się z Wojnowa na Główny. Tomek co prawda przegrał, ale z jaką godnością! (KLIKNIJ I ZOBACZ).

Dziś Tomek - już nie sam, ale w duecie z Kasią - wrócił na dworzec. A wszystko z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które trwają w całej Polsce (KLIKNIJ I ZOBACZ PROGRAM) i prezentują projekty zrealizowane dzięki unijnemu dofinansowaniu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama