Piotr Małachowski drugi w lekkoatletycznym mityngu na Węgrzech

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-07-05 08:50 | Zmodyfikowano: 2017-07-05 08:50

Piotr Małachowski rzucił dyskiem na 65,08 m. Lepiej dysponowany był jedynie reprezentant gospodarzy - Zoltan Kovago. Węgier w najlepszej próbie uzyskał 65,67 m. Na podium stanął jeszcze Litwin, Andrius Gudzius z wynikiem 64,58 m. Piąte miejsce zajął z kolei inny z Polaków, Robert Urbanek po rzucie na 63,51 m.

We wtorek w tej samej miejscowości pewne zwycięstwo w rzucie młotem odniósł Paweł Fajdek. Pochodzacy z Żarowa zawodnik uzyskał wynik 82,64 m. Drugie miejsce zajął Wojciech Nowicki z rezultatem 77,98 m, a na trzecim stopniu podium stanął Białorusin Pawieł Barejsza (76,76 m).

W innych konkurencjach: Tomasz Jaszczuk zajął piąte miejsce w skoku w dal, Karol Zalewski był piąty w biegu na 200 metrów, a Mariola Ślusarczyk jako 13 dobiegła do mety na dystansie 3000 metrów z przeszkodami.