Powtórzyć wynik z jesieni!

Bartosz Wiśniewski | Utworzono: 2010-05-02 09:18 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot.K&M Ziółkowscy/foto.ziolo.eu

W jesiennym meczu obu drużyn rozegranym na Dialog Arenie w Lubinie zdecydowanie lepszy okazał się zespół KGHM Zagłębia Lubin, wygrywając po bramkach Hanzela i Traore 2:0. Kibice z zagłębia miedziowego nie mieli by nic przeciwko żeby ich ulubieńcy powtórzyli ten wynik w Bytomiu.

Jest to możliwe bo zespół z Lubina zdecydowanie lepiej spisuje się na wyjazdach, a gospodarze niedzielnego spotkania na własnym boisku w tej rundzie nie czują się najlepiej. Polonia Bytom w tym roku wygrała u siebie tylko jeden mecz, w  pokonanym polu zostawiła Legię Warszawa. Po tym spotkaniu pracę w Warszawie stracił Jan Urban.

Mamy nadzieję że po niedzielnym meczu w Lubinie nikt nie straci posady, a na pewno postara się o to snajper Zagłębia Ilian Micanski, który wiosną jest w fantastycznej formie. W cały sezonie ma na swoim koncie już 11 bramek z czego 8 zdobył właśnie wiosną.

Początek meczu Polonia Bytom - KGHM Zagłębie Lubin, o godzinie 14:15 na stadionie Edwarda Szymkowiaka w Bytomiu. A na relację z tego meczu zapraszamy na antenę Radia Wrocław.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama