Plan przygotowań piłkarek ręcznych Metraco Zagłębia

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2017-07-14 07:29 | Zmodyfikowano: 2017-07-14 07:15
A|A|A

fot. zaglebie.lubin.pl

Na pierwszych zajęciach podopieczne Bożeny Karkut spotkają się w poniedziałek o godzinie 9 rano na stadionie Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Tego dnia miedziowe spotkają się jeszcze dwa razy – na treningu sali fitness oraz w hali sportowej. Lubinianki przez blisko dwa tygodnie trenować będą najczęściej trzy razy dziennie na hali, sali fitness, basenie oraz boiskach piaszczystych. Z biegiem czasu jednostka treningowa zmaleje do dwóch.

W ramach przygotowań do nowego sezonu 2017/18 PGNiG Superligi Kobiet Metraco Zagłębie Lubin weźmie udział w trzech turniejach towarzyskich. Pierwszy sprawdzian formy czeka miedziowe w dniach 5-6 sierpnia w Michalovcach. W Słowacji zagrają gospodynie IUVENTA, lubinianki oraz węgierskie Kisvárdai i rumuńska Corona Brasov.

Tydzień później zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin udadzą się na turniej, organizowany przez Pogoń Szczecin. Na Goleniów Summer Cup oprócz gospodyń i miedziowych zobaczymy także BNTU Mińsk i duński Skrim Kongsberg.

Metraco Zagłębie Lubin będzie gospodarzem 20. Memoriału im. Henryka Kruglińskiego. Jubileuszowy turniej będzie silnie obsadzony, wystąpią w nim: Larvik HK, Borussia Dortmud, Galiczanka Lwów, Pogoń Szczecin oraz Metraco Zagłębie Lubin. Memoriał odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Przed startem ligi, który zaplanowany jest na pierwszy weekend września być może miedziowe rozegrają jeszcze jeden mecz sparingowy.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama