CCC – Energa 72:62: Niesamowita pogoń

| Utworzono: 2010-04-28 22:12 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Bohaterką spotkania była Shannon Bobbitt. Amerykańska rozgrywająca wzięła na siebie ciężar gry po przerwie, nie tylko kreując akcje zespołu, ale przede wszystkim zdobywając punkty. W 22 minucie Energa prowadziła już różnicą 18 punktów, ale straty udało się zniwelować szybko. Ostatecznie CCC wygrało dziesięcioma punktami.

Polkowiczanki odniosły ważne zwycięstwo, ale w rywalizacji o brąz wciąż przegrywają 1:2. Kolejny mecz CCC znów rozegra u siebie, a ewentualne piąte, decydujące spotkanie odbędzie się w Toruniu.

CCC Polkowice - Energa Toruń 72:62 (11:20, 12:16, 22:11, 27:15)

CCC: Shannon Bobbitt 21, Daria Mieloszyńska 17, Amisha Carter 13, Justyna Jeziorna 8, Natalija Trofimowa 6, Veronika Bortelova 5, Małgorzata Babicka 2, Anna Pietrzak 0

Energa: Tyesha Fluker 18, Magdalena Radwan 11, Monika Krawiec 10, Alicia Gladden 7, Agata Gajda 6, Charity Egenti 6 (11 zb), Ilona Jasnowska 2, Aida Pilav 2, Patrycja Gulak-Lipka 0