Co, gdzie, kiedy? KALENDARZ BIEGOWY (7.08-13.08)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2017-08-06 14:30 | Zmodyfikowano: 2017-08-06 14:30
A|A|A

fot. polmaraton-henrykowski.pl

W poniedziałek 7.08 odbędzie się piąta edycja otwartych warsztatów biegowych Trigar Running Team. Początek o godz. 19.00 w Parku Grabiszyńskim we Wrocławiu. Zajęcia poprowadzi absolwentka AWF i trenerka drużyny biegowej Radia Wrocław - Weronika Machowska. Trening tym razem poświęcony będzie prawidłowej pracy ramion. Dodatkowo na miejscu będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji dotyczących nadciśnienia tętniczego oraz zapoznać się z najnowszymi modelami zegarków sportowych. Specjaliści czekać będą na Was przy starcie ścieżki biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim już od godz. 18.00. Do wspólnego biegania zaprasza Mieszko Bordakiewicz z Trigar.pl

12 sierpnia już po raz 6. rozegrany zostanie tradycyjny Półmaraton Henrykowski. W tym roku imprezie w Henrykowie po raz pierwszy towarzyszyć będzie bieg na 10 km, czyli "Dyszka na dokładkę". Uczestnicy rywalizować będą na atestowanej trasie, która biegnie przez gminy Ziębice i Przeworno. Biegacze nie będą mogli mogą narzekać na nudę i brak wyzwań – raz jest płasko, raz – w kość dają podbiegi. Meta zlokalizowana jest przy boisku sportowym w Henrykowie. Zapisy internetowe już zakończono, ale jest możliwość zgłoszenia się osobiście w dniu imprezy w biurze zawodów. Start Półmaratonu Henrykowskiego i biegu na 10 kilometrów w sobotę o godz. 10.00 w okolicach stacji PKP Henryków.

Pełnia lata i piękne widoki – to cechy charakterystyczne Biegu na Wielką Sowę. Zawody są jednocześnie Mistrzostwami Polski Weteranów w biegach górskich. W tym roku uczestnicy spotkają się w niedzielę 13 sierpnia w Ludwikowicach Kłodzkich. Start zaplanowano na godz. 11.00 sprzed ośrodka „Harenda”. Do pokonania dystans niespełna 10 kilometrów z przewyższeniem 600 m. Meta usytuowana jest na najwyższym szczycie Gór Sowich. W ubiegłym roku impreza została nagrodzona "Złotą Kozicą" w kategorii biegów alpejskich. Zapisy internetowe na datasport.pl, a także w dniu imprezy w biurze zawodów.

 

 


SPONSORZY MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama