Dominik Nowak będzie gościem Radia Wrocław

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-08-20 19:15 | Zmodyfikowano: 2017-08-20 19:15
A|A|A

Nabierają tempa rozgrywki 1. ligi piłkarskiej. Jednym z głównych faworytów do awansu jest zespół Miedzi Legnica, który prowadzi Dominik Nowak.

Po efektownej wygranej nad Zagłębiem Sosnowiec 4:1 Miedź ma tylko 2 punkty straty do lidera, którym jest inna dolnośląska drużyna - Chrobry Głogów.

Z Dominikiem Nowakiem porozmawiamy o celach i zadaniach na ten sezon. Ocenimy także początek rozgrywek w wykonaniu piłkarzy z Legnicy.

Szkoleniowiec Miedzi pojawi się w naszym studiu tuż po 20. Można mu zadawać pytania wpisując je w komentarze. Te najciekawsze pojawią się podczas audycji.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~berg
2017-08-21 07:25:25
z adresu IP: (95.160.xxx.xxx)
Ocena: 0
czy gdzieś można odsłuchać?
~Silverekk
2017-08-20 20:44:17
z adresu IP: (95.160.xxx.xxx)
Ocena: -2
Własnie co pan mysli o wyzywaniu kibiców #w400 do Głogowa
~robson4376
2017-08-20 20:36:20
z adresu IP: (86.91.xxx.xxx)
Ocena: 0
A co z wyzwaniem od kibicow wzgledem derbow z Chrobrym GŁOGÓW
~Komentarz został usunięty
2017-08-20 20:25:51
z adresu IP: (83.11.xxx.xxx)
Ocena: -1
Komentarz został usunięty
~Komentarz został usunięty
2017-08-20 20:14:38
z adresu IP: (83.11.xxx.xxx)
Ocena: -1
Komentarz został usunięty
~Silverekk
2017-08-20 20:12:43
z adresu IP: (95.160.xxx.xxx)
Ocena: 4
Jak sie Pan czuje gdy kibice skandują Pana Imie i Nazwisko ?
~miedź1971
2017-08-20 20:05:37
z adresu IP: (91.222.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chciałam panu trenerze pogratulować dobrze wygranych 2 meczy z wynikem 4;2 i 4;1 jak pan sądzi wejdziemy w tym sezonie do ekstraklasy i czy utrzymamy się w niej długo.
~robson4376
2017-08-20 20:00:09
z adresu IP: (86.91.xxx.xxx)
Ocena: -6
Dlaczego Pan wpuszcza na boisko Tamasa Egerszegi ktory nic nie wnosi do gry.zamiast niego czesciej wpuszczac Piaseckiego badż Żylinskiego zeby zaczeli sie ogrywac w 1 lidze
~Robson4376
2017-08-20 19:51:55
z adresu IP: (86.91.xxx.xxx)
Ocena: 2
Jakie uczucia przed meczem z Wigrami.Poprowadzi Pan Miedz Legnice przeciwko swojemu staremu klubowi.Sa tez zawodnicy z Wigier co oni mysla i jak podchodza do meczu?
~Robson4376
2017-08-20 19:45:43
z adresu IP: (86.91.xxx.xxx)
Ocena: 1
Czy szukacie jeszcze zawodnikow czy koniec transferow?co sie stalo z. Henrikem Ojamma.ponoc go miedz chciala sciagnac.sandencja tez do tego dazyla.
~Czarny
2017-08-20 17:52:12
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -5
Witam trenerze krotkie pytanie krotka odpowiedz...bedzie awans z Miedzia bo to co teraz gra Miedz to jest szał..szacun trenerze bez wgledu na dalsze wyniki
~Olek Kujawski
2017-08-20 17:37:05
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Czy olej tłoczy się w tramwaju?
~Jacek
2017-08-20 15:57:39
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: -1
Panie Trenerze, ze względu na krótką przerwę letnią miał Pan dosyć niewiele czasu na zbudowanie drużyny. Póki co idzie Panu świetnie, nawet przegrane mecze oglądało się bardzo dobrze. Widać w tym zespole team spirit. Pytanie dotyczy sytuacji, którą Pan zastał po przyjściu do klubu. Czy wśród piłkarzy, którym kończyły się kontrakty byli tacy dla których widział Trener miejsce w Miedzi Nowaka, jednak Ci stanowczo odmówili dalszej gry w Legnicy?
~Jacek
2017-08-20 15:51:37
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: -3
Czy jest Trener zadowolony z ilości i jakości młodzieżowców w zespole? Jeżeli nie, to czy jest szansa pozyskać teraz jeszcze jakiegoś piłkarza na odpowiednim poziomie mogącego grać jako młodzieżowiec?
~Kibic z Suwałk
2017-08-20 15:48:28
z adresu IP: (89.229.xxx.xxx)
Ocena: -1
Panie trenerze,gramy ma remis prawda:-).Pozdrawiam z Suwałk.
~Jacek
2017-08-20 15:39:47
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: -4
Panie trenerze jak ogólnie podoba się Panu w Legnicy? W przeszłości bywał już Pan w naszym mieście, był Pan też związany jako zawodnik z innym legnickim klubem - Konfeksem. Może jakaś garść wspomnień? ;)
~Jacek
2017-08-20 15:36:06
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 5
Panie Trenerze, czy nie uważa Pan, że kadra Miedzi powinna być trochę szersza? Więcej zawodników z klubu odeszło niż do niego przyszło. Odliczając tych piłkarzy, którzy grali/grają głównie w rezerwach w kadrze jest o 4 piłkarzy mniej. Czy jest to efekt finansowej strategii klubu, czy raczej zamierzone działanie celem uzupełnienia kadry zimą? Nie boi się Trener powtórki z poprzednich miejsc Pana pracy (Flota, Wigry) gdy na finiszu rozgrywek brakowało bardzo niewiele do osiągnięcia sukcesu?
~:-)))
2017-08-20 14:57:25
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
Gratulacje za wyniki i sposób gry zespołu i oby tak dalej. Czy nie wydaje się Panu,że pozycja bramkarza jest chyba jednak najsłabszym ogniwem w tej drużynie. Wszystkie stracone bramki w lidze i w pucharze padły po ewidentnych błędach tych zawodników.
~realista
2017-08-20 14:29:04
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 4
- Jak się Panu podoba stadion i boiska boczne Miedzi ?
~REKLAMÓWKA
2017-08-20 14:21:07
z adresu IP: (37.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
WITAM TRENERZE !!!! Chciałbym zapytać czy doświadczeni zawodnicy ,którzy są obecnie w Miedzi będą w stanie poprowadzić ten zespół do awansu do Ekstraklasy. Już zdobył Trener 3 awanse w swojej karierze trenerskiej i życzę oczywiście kolejnego do Ekstraklasy.
~tomek 1973
2017-08-20 14:06:29
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
Witam trenerze kibic z "B" tak sobie myślę,że jak tak dalej pójdzie to w przerwie zimowej nie będzie za bardzo kogo dokupować do aktualnej kadry,bo jest ekstra.Pytania nie mam chcę po prostu podziękować za jakość naszej drużyny,bo wygląda to bardzo fajnie,a więc DZIĘKUJĘ!!!
~Kibic
2017-08-20 12:50:26
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
- Czy kibice mogą liczyć na ściągnięcie zawodnika który będzie walczył realni o miejsce w składzie przed końcem sezonu? - Zgodnie z zasadami 1 ligi w meczu klub ma obowiązek wystawić młodzieżowca. Obecnie Michał Bartkowiak prezentuje się najgorzej na boisku. Czy miedź planuje ściągnąć Zawodnika który będzie mógł go zastąpić na pozycji ofensywnego pomocnika, a jednocześnie będzie spełniał wymogi ligi? Może kolejny napastnik (chociaż Fabian Piasecki bardzo dobrze wyglądał za każdym razem kiedy dostawał szansę gry, o Vojtus'ie nie wspominając).
~Piotr
2017-08-20 12:43:43
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 3
Czy jeżeli dostanie Pan ofertę z ekstraklasy w przerwie między rundami to czy skorzysta Pan z niej?
~ArtexLca
2017-08-20 12:09:23
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 3
Następny mecz z Wigrami. Nie boi się Pan tego meczu?
~bartosz
2017-08-20 11:51:59
z adresu IP: (109.43.xxx.xxx)
Ocena: -1
Co w przypadku gdyby pojawiła się oferta z klubu z ekstraklasy w przerwie zimowej. rozważalby pan ją jeżeli Miedź była w czołówce?
~Mateusz z Legnicy
2017-08-20 11:35:17
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 2
Czy ma ktoś jeszcze dołączyć do drużyny Miedzi w tym okienku transferowym? Przed sezonem w wywiadzie mówił Pan, że awans jest celem aczkolwiek chciałby Pan na luźno podejść do tego tematu. Czy nie jest aby to główny cel w Legnicy od kilku lat, awans na najwyższy poziom rozgrywkowy? Wszyscy w Legnicy wierzą ze to ten sezon, widać te ambicje płynące z boiska jak dotąd robi pan coś niesamowitego.
~Kamil1971
2017-08-20 11:29:06
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jak się panu podoba publiczność w Legnicy oraz atmosfera na legnickim stadionie? Pozdrawiam
~hzl
2017-08-20 11:26:27
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -2
Jacy znani piłkarze mogli trafić do Miedzi w letnim okienku transferowym ?
~Tomex
2017-08-20 11:14:13
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 2
Panie trenerze co Pan zrobił, że taki piłkarz jak Łukasz Garguła zaczął biegać po boisku jak nastolatek ?
~wiesław
2017-08-20 10:42:52
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: -1
czy będą jeszcze jacyś nowi zawodnicy.
~Miedź 1971
2017-08-20 10:28:57
z adresu IP: (91.222.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jak pan sądzi jeśli będziemy wygrywać tak mecze domowe i wyjazdiwe na 4:0 to czy szybko awansujemy do ekstraklasy w tym sezonie
~Kibic69
2017-08-20 09:42:47
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 1
Czy uda się awansował do ekstraklasy? Pozdrawiem
~Kibic76
2017-08-20 09:35:46
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jak sie Panu podoba nasz doping i czy zawodnicy slysza go w czasie meczu? Pozdrawia Pana kibic z trybuny B.
~berg
2017-08-20 08:36:40
z adresu IP: (95.160.xxx.xxx)
Ocena: 4
Pójdźmy w przyszłość. Miedź awansuje, trener Nowak ma świetne nazwisko w branży. Pojawiają się atrakcyjne oferty z innych klubów. Jakie ambicje zawodowe ma trener Nowak? Do kiedy jest kontrakt z Miedzią? Czy trener zostanie z Miedzią w Ekstraklasie?
~Cris
2017-08-20 08:34:43
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy jest jakiś trener na którym pan się wzoruje? Bielsa a może inny? Pozdrawiam