Spotkanie z Gwiazdą: Karol Strasburger [CAŁA ROZMOWA]

Michał Kazulo | Utworzono: 2017-08-28 20:05 | Zmodyfikowano: 2017-08-28 20:05

CAŁA ROZMOWA:

Kolumbowie, Noce i nie, 07 zgłoś się czy Polskie drogi. To tylko góra lodowa z filmami, w jakich wystąpił Karol Strasburger.

Od ponad dwudziestu lat głównie kojarzony jest też z roli gospodarza w teleturnieju Familiada. Bycie przez tyle lat na scenie, to nie lada wyzwanie. -Trzeba opanować sztukę wychodzenia z roli i emocji, jakie jej towarzyszą. Każdy ma swoje sposoby - przyznaje aktor- i opowiada jak wygląda to u niego:

Przez młodych określany królem sucharów, wśród starszych symbol starego, dobrego kina. Karol Strasburger to aktor, który we wszystkich wzbudza pozytywne emocje. Do dzisiaj jego postać nie schodzi ze szklanego ekranu, a teleturniej Familiada, co tydzień przyciąga miliony fanów przed telewizory.

To właśnie tam powstały jego legendarne żarty i nie tylko. Do dzisiaj w internecie znaleźć można też odpowiedzi, których nikt by się nie spodziewał.Strasburger jednak nigdy nie wybucha śmiechem. Nawet gdy na pytanie: Więcej niż jedno zwierze to? Ktoś odpowiada: Owca. -To po prostu stres twierdzi prowadzący program:

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.