What's in the box? na antenie Radia Wrocław Kultura

Krzysztof Majewski, Miłosława Bożek, GN | Utworzono: 2017-09-08 15:30 | Zmodyfikowano: 2017-09-08 15:30
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Zaczynamy, jak zawsze, od repertuaru. W kinach "Safari" Urlicha Seidla i "Tulipanowa gorączka" na podstawie powieści Deborah Moggach.

Po 16.30, krótko, niedzielne spotkanie z Jerzym Sthurem, na którym odbierze specjalną nagrodę, zapowie Justyna Mankowska z Fundacji Katarynka.

Od 17.00, comiesięczne spotkanie z Kinematografem Wrocławskim. W studiu, pokaz "Zarazy" Romana Zauskiego, zapowiadać będą: Anka Bieliz - organizatorka - oraz goście wtorkowego pokazu: współautorka wystawy "Uwaga! Choroba zakaźna. Wstęp wzbroniony. Epidemia czarnej ospy we Wrocławiu w 1963 r.” - Grażyna Trzaskowska z Archiwum Państwowego we Wrocławiu oraz Andrzej Ziemiański - pisarz science-fiction, autor książki "Żołnierze grzechu", dziejącej się podczas wrocławskiej epidemii w 1963 r.

Po 18.00 wybieramy się do Sokołowska na, rozpoczęty wczoraj, festiwal Hommage a Kieślowski. O tej malowniczej wsi i wydarzeniu opowie współpracowniczka Kieślowskiego i dyrektor programowa Dorota Paciarelli.

Pozostały czas programu poświęcimy recenzji serialu "The Mist".

Po 19.00 słuchamy muzyki ze ścieżek filmowych.

Zapraszają - Krzysztof Majewski i Miłosława Bożek.

DAB + FILM 07.09 Miłosława Bożek Krzysztof Majewski 16-20

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama