KGHM Zagłebie zagra w Gdyni z Arką

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-09-15 07:00

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin zmierzą się dziś w Gdyni z Arką. To spotkanie zainauguruje 9. kolejkę ekstraklasy.

Lubinianie przed przerwą reprezentacyjną przegrali w Warszawie z Legią 1:2, a w ostatniej kolejce tylko zremisowali u siebie z Wisłą Płock 2:2, choć do przerwy prowadzili 2:0. Zagłębie, które zajmuje 3 miejsce w tabeli i ma tyle samo punktów co Lech Poznań i Górnik Zabrze, straciło w tym meczu pierwsze punkty i pierwsze bramki na własnym stadionie. Nic zatem dziwnego, że drużyna Piotra Stokowca będzie chciała zrehabilitować się za tę porażkę.

Arka jest na 10. miejscu. Zespół Leszka Ojrzyńskiego w ostatnim meczu pokonał u siebie Wisłę Kraków 3:1. Choć drużyna z Gdyni przegrywała w tym spotkaniu 0:1, to zdołała sięgnąć po komplet punktów.

Początek meczu Arka - KGHM Zagłębie o 18.