Dolnośląska Unia Pracy ma 25 lat

PG | Utworzono: 2017-09-16 21:51 | Zmodyfikowano: 2017-09-16 23:45
A|A|A

Fot: P. Gałecki

Jak tłumaczy Waldemar Witkowski, przewodniczący Unii Pracy, spotkanie miało charakter nie tylko historyczny. Unia Pracy rozważa start w wyborach samorządowych, właśnie trwają rozmowy z innymi środowiskami, które chciałyby stworzyć wspólną listę. - Z takimi, które czują dobrze problemy samorządu, dla których samorząd jest ważny, po to, żeby stworzyć listę, która będzie bliżej obywateli. Taką listę nie do końca partyjną, polityczną, przede wszystkim listę obywatelską - wyjaśniał Waldemar Witkowski.

W spotkaniu wzięła udział Alicja Chybicka, która powalczy w wyborach samorządowych o Wrocław. Jest kandydatką Platformy Obywatelskiej, ale z poparciem m.in. właśnie Unii Pracy. - Program będę tworzyła w oparciu o wszystkich wrocławian, w tym tych z Unii Pracy. Jestem im bardzo wdzięczna, że mnie poprą. Oczywiście, wszelkie zgłoszone przez nich postulaty uwzględnię - podkreślała prof. Chybicka

Radio Wrocław informowało, jako pierwsze, że stworzył się podział wewnątrz PSL-u - władze powiatu wrocławskiego również poparły Alicję Chybicką, przeciw są jednak władze wojewódzkie.

ZOBACZ: Szef PSL-u na Dolnym Śląsku: Alicja Chybicka bez poparcia ludowców

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama