Bieg Radia Wrocław: W pogoni za św. Mikołajem [DUŻO ZDJĘĆ, FILM]

Radio Wrocław | Utworzono: 2017-12-03 14:15 | Zmodyfikowano: 2017-12-03 14:15
Dodaj do Wykop.pl

Nie przeraził ich grudniowy chłód i poranne niedzielne wstawanie. Ćwierć tysiąca osób wystartowało w imprezie pod hasłem W Pogoni za Świętym Mikołajem. W biegu głównym uczestnicy rywalizowali na rekreacyjnym dystansie 3,5 kilometra. Najszybciej trasę na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Tysiąclecia pokonał Jacek Lesiecki, dla którego był to już kolejny triumf w radiowej imprezie:

Wśród pań najszybsza okazała się Danuta Piskorowska. Pełne wyniki TUTAJ

Większość uczestników biegu głównego podkreślała, że najważniejsza jest wspólna sportowa zabawa. Z taki nastawieniem w Parku Tysiąclecia pojawili się m.in. Ewa i Paweł Mazurczakowie z Kiełczówka:Bieg główny wystartował o 11. Najmłodsi uczestnicy, startujący w Biegu Krasnala, ruszyli na trasę o 11.45. O profesjonalną rozgrzewkę dla wszystkich biegaczy zadbał Przemysław Dubiel, trener personalny Holmes Place OVO Wrocław.

Najwięcej emocji, już tradycyjnie, wzbudzała rywalizacja z udziałem najmłodszych uczestników. W Biegu Krasnala wystartowała m.in. Madzia Szachewicz:

Każdy uczestnik otrzymał Mikołajkowy pakiet startowy (paczkę oraz czapkę św. Mikołaja), a na mecie medal Radia Wrocław. Na wszystkich biegaczy czekał także ciepły posiłek. Nie zabrakło również dodatkowych prezentów od startującego w biegu Św. Mikołaja. W tej ostatniej roli wystąpił Grzegorz Brylonek z drużyny biegowej Radia Wrocław oraz jego syn Wiktor:

Kolejny Bieg Radia Wrocław odbędzie się 11.02.2018. Tym razem na walentynkowe bieganie zapraszamy na naszą ścieżkę do wrocławskiego Parku Zachodniego. Zapisy TUTAJ


Na bieg zaprosili sponsorzy:

 

 

 

Reklama
Załączniki