Trwa remont na moście Trzebnickim we Wrocławiu

Gregor Niegowski, na podst. kom. prasowego | Utworzono: 2017-09-27 12:47 | Zmodyfikowano: 2017-09-27 12:30
A|A|A

fot. wroclaw.pl

Tramwaj linii 1 i 7

„Jedynka” i „siódemka” w obu kierunkach kursuje objazdem od przystanku „Dworzec Nadodrze” przez pl. Staszica, ulicę Reymonta, most Osobowicki i ulicę Bałtycką do ulicy Żmigrodzkiej, z pominięciem przystanków zlokalizowanych na ulicy Trzebnickiej oraz w rejonie skrzyżowania ulicy Żmigrodzkiej z ulicą Broniewskiego i aleją Kasprowicza (przystanek „Broniewskiego”).

Tramwaje linii 8

Tramwaje linii 8 są skrócone do placu Powstańców Wielkopolskich i kursują w relacji Tarnogaj – Dworzec Nadodrze – Tarnogaj, a postoje tramwajów linii okólnej (linie 0L i 0P) zostały przeniesione na plac Staszica.

Na odcinku od przystanku „Broniewskiego” do Dworca Nadodrze komunikację zapewniają autobusy linii 108, 132, 144 i 908, które kursują bez zmian.

Bilety

Pasażerowie, którzy skasowali bilet jednorazowy w tramwaju linii 1, 7 lub 8 mogą dodatkowo bez żadnych dopłat podróżować:

  • autobusem linii 108 i 132 na odcinku Dworzec Nadodrze – Broniewskiego – Dworzec Nadodrze

  • autobusem linii 144 na odcinku Dworzec Nadodrze – Kamieńskiego/Żmigrodzka – Dworzec Nadodrze
    i odwrotnie, pasażerowie, którzy skasowali bilet w autobusie linii 108, 132 lub 144 będą mogli kontynuować podróż tramwajem linii 1, 7 lub 8. Skasowany bilet będzie zachowywał ważność nie dłużej niż przez 60 minut.

Bilety okresowe zakupione na daną linią podczas prowadzonych remontów zachowują ważność na stałej trasie przejazdu oraz na trasie tymczasowej wprowadzonej z powodu remontu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama