Odrobić straty i zostać mistrzem. Dziś we Wrocławiu finał żużlowej Ekstraligi

Bartosz Tomczak, na podstawie materiałów prasowych | Utworzono: 2017-09-24 10:00
A|A|A

fot. wts.pl

Przed rewanżem we Wrocławiu menedżer Piotr Baron nie zdecydował się na zmiany w ustawieniu składu „Byków”. Na Stadionie Olimpijskim pojawi się Nicki Pedersen. Stan zdrowia po kontuzji odniesionej w maju nie pozwala Duńczykowi walczyć na torze, ale będzie wspierał zespół Unii Leszno w parku maszyn. – Jedziemy walczyć do Wrocławia i będziemy robić wszystko, żeby zostać Mistrzem Polski – zapowiada Janusz Kołodziej.

Rafał Dobrucki również nie ingerował w ustawienie zespołu i zdecydował się na rozwiązanie z meczu w Lesznie. W odwodzie menedżerowi Sparty pozostają dwie zmiany i niewykluczone, że będącego w słabszej dyspozycji Łotysza Andzeja Lebedevsa zastąpi Tomasz Jędrzejak. W formacji juniorskiej brakuje Maksyma Drabika, który doznał kontuzji złamania obojczyka w rundzie IMŚJ w Guestrow, ale… zmiana też nie jest wykluczona.

Biletów na finał PGE Ekstraligi już nie ma. Przed tygodniem wszystkie bilety na miejsca siedzące zostały wyprzedane w niespełna godzinę. – We Wrocławiu mamy nowy stadion, na który przychodzi dużo kibiców. Jest tam niesamowity doping i musimy walczyć do samego końca i dla nich wywalczyć złoto – mówi Vaclav Milik.

Awizowane składy:

Betard Sparta Wrocław

9. Tai Woffinden
10. Szymon Woźniak
11. Maciej Janowski
12. Andrzej Lebedevs
13. Vaclav Milik
14. Lars Skupien

Unia Leszno

1. Emil Sayfutdinov
2. Peter Kildemand
3. Piotr Pawlicki
4. Grzegorz Zengota
5. Janusz Kołodziej
6. Dominik Kubera

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama