Ranking ATP: Łukasz Kubot nadal czwartym deblistą świata

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-09-25 13:00 | Zmodyfikowano: 2017-09-25 13:00
A|A|A

fot. archiwum.radiowroclaw.pl

Para Marcelo Melo - Łukasz Kubot zajmuje kolejno trzecie i czwarte miejsce w zestawieniu. Lepsi od Brazylijczyka i tenisisty KKT Wrocław są lider rankingu - Fin Henri Kontinen i drugi w stawce Australijczyk John Peers.

Wśród singlistów także nie ma zmian na czołowych pozycjach. Liderem pozostaje Hiszpan Rafael Nadal przed Szwajcarem Rogerem Federerem i Brytyjczykiem Andy Murrayem. Jedyna roszada w pierwszej dziesiątce to zamiana miejsc Grigora Dimitrowa ze Stanem Wawrinką. Bułgar awansował na ósme, a Szwajcar spadł na dziewiąte miejsce.

Najlepszy z Polaków - Jerzy Janowicz jest 145. Drugą biało-czerwoną rakietą jest Kamil Majchrzak klasyfikowany na 279 pozycji. 409. miejsce zajmuje Michał Przysiężny z Matchpointu Wrocław, a 426 Hubert Hurkacz z Redeco Wrocław.

W klasyfikacji WTA Garbine Muguruza pozostała na szczycie. Hiszpanka wyprzedza Rumunkę Simonę Halep i Ukrainkę Jelinę Switolinę. Agnieszka Radwańska spadła z 11. na 13. miejsce. 83. jest Magda Linette, 187. Magdalena Fręch, a 295. Katarzyna Piter.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama