Ostatnie przetarcie przed inauguracją Ligi Siatkówki Kobiet

Piotr Pietraszek/Impel Wrocław | Utworzono: 2017-10-06 08:20 | Zmodyfikowano: 2017-10-06 08:20
A|A|A

fot. impewroclaw.pl

Dla wrocławskich siatkarek będzie to jedyna okazja do zagrania w pełnym składzie. Dopiero w tym tygodniu do drużyny dołączyła uczestniczka niedawnych mistrzostw Europy, reprezentantka kraju - Natalia Murek. - W tej chwili wszystkie dziewczyny są gotowe do gry, dzięki czemu będziemy mogli w każdym z meczów sprawdzić różne konfiguracje personalne – mówi Wojciech Kurczyński, drugi trener Impel Wrocław.

W Szamotułach Impelki zagrają z dwiema drużynami z LSK oraz jedną niemiecką. W piątek o 18.30 wrocławianki na inaugurację zmierzą się z Dresdner SC. Będzie to trzecie spotkanie obu zespołów w tym okresie przygotowawczym. W sobotę naprzeciwko wrocławianek stanie zespół ŁKS Łódź, a na zakończenie turnieju – w niedzielę zespół Marka Solarewicza zmierzy się z Treflem Kraków.

Występ w Szamotułach będzie dla Impelu ostatnim sprawdzianem przed startującą za tydzień Ligą Siatkówki Kobiet. Wrocławianki rywalizacje o punkty zainaugurują 16 października domowym meczem z PTPS Piła. Spotkanie rozpocznie się o 18.00 w Hali Orbita.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama