Szykuje się spacerek. Cuprum podejmuje siatkarzy z Kielc

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-10-07 08:30

Najprościej byłoby napisać, że to mecz niepokonanej drużyny z ekipą, która jeszcze nie wygrała nawet seta. Kielczan trzeba jednak rozgrzeszyć. W dwóch pierwszych spotkaniach grali z aktualnym wiceliderem i pierwszym zespołem w tabeli. Najpierw polegli w Rzeszowie z Asseco, potem przegrali u siebie z AZS Olsztyn. Teraz czas na mecz z aktualnie trzecią siłą PlusLigi więc wynik nasuwa się sam.

Lubinianie u siebie zresztą wygrali już do zera z MKS Będzin. Więcej sił stracili w środku tygodnia w wyjazdowym spotkaniu z Espadonem Szczecin, Cuprum wygrało 3:2. To był emocjonujący mecz, bo tylko jeden set zakończył się większą różnicą niż trzech punktów. "Miedziowi" moglio go zakończyć szybciej, ale przegrali czwartą partię 29:31. W tie-breaku byli już jednak lepsi 15:13. W kapitalnej dyspozycji był Łukasz Kaczmarek. Atakujący Cuprum zdobył w Szczecinie aż 37 punktów.