Bez niespodzianki w Lubinie. Pewne zwycięstwo siatkarzy Cuprum

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-10-07 18:40

Umiarkowane emocje były tylko w pierwszy secie. Przed wejściem w kluczowy moment partii Cuprum prowadziło 18:17. Skuteczny atak zanotował wtedy Robert Taht i "Miedziowi" złapali oddech. Kielczanie jednak walczyli i po kilku akcjach było już tylko 23:22 dla gospodarzy. Dolnośląski zespół miał za chwilę piłkę setową i choć pierwszej nie wykorzystał, to przy drugiej okazji tę część meczu zakończył Keith Pupart.

Pozostałe partie były bardzo jednostronne. W drugim secie Cuprum prowadziło już 16:6, 19:9, a 10 punkt straciło dopiero mając na swoim koncie 20 oczek. Ostatecznie skończyło się na wyniku 25:12. W kolejnej partii dominacja lubinian była mniejsza, ale też znacząca. Lubinianie mieli piłki meczowe już przy stanie 24:20. Wykorzystali drugą z nich za sprawą Łukasza Kaczmarka.

Cuprum Lubin - Dafi Społem Kielce 3:0 (25:23, 25:12, 25:21)