Piotr Zieliński przed szansą na występ w szlagierze Ligi Mistrzów

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-10-17 17:31 | Zmodyfikowano: 2017-10-17 17:31

To nie tylko stacie liderów włoskiej Serie A i angielskiej Premiership, ale także dwóch z trzech najbardziej ofensywnych drużyn w Eurpie. Napoli w ośmiu ligowych kolejkach strzeliło 26 goli. City w tylu spotkaniach aż 29 razy trafiało do siatki rywali. Drużyna z Manchesteru swój dorobek wyśrubowała w miniony weekend kiedy rozgromiła Stoke City aż 7:2. Zespół z Neapolu miał dużo trudniejszego przeciwnika bo w meczu na szczycie ligi włoskiej pokonał AS Roma 1:0. Piotr Zieliński grał w tym meczu od 71 minuty zmieniając Marka Hamsika. Pogromy drużynie Polaka jednak nie sa obce. Wystarczy wspomnieć mecz sprzed równo miesiąca, kiedy Napoli rozgromiło Benevento 6:0.

Na występ Piotra Zielińskiego od początku spotkania raczej nie mamy co liczyć, ale jego szanse na pojawienie się na murawie w ostatnich minutach są spore. W wyjściowym składzie z pewnością zobaczymy dziś innego reprezentanta Polski, Kamila Glika. Jego AS Monaco podejmie Besiktas.

Poza obrońcą francuskiej drużyny od pierwszego do ostatniego gwizdka dziś będziemy oglądali na pewno jeszcze jednego naszego reprezentanta. Nie będzie to jednak piłkarz, a sędzia. Szymon Marciniak poprowadzi drugi z dzisiejszych szlagierów - Real Madryt kontra Tottenham.

Wtorkowe mecze trzeciej kolejki Ligi Mistrzów rozpoczynają się o 20:45.