Nie boją się zimnej wody. Legnickie morsy rozpoczynają dziś sezon

Andrzej Andrzejewski, el | Utworzono: 2017-11-05 11:47 | Zmodyfikowano: 2017-11-05 11:45
A|A|A

Fot: archiwum radiowroclaw.pl

Aleksander Kopyściański przyznaje, że przed laty po raz pierwszy wszedł do przerębli tylko dzięki entuzjazmowi całej grupy. - Na początku dużo ludzi przychodzi patrzeć. Ale jak popatrzą, że nam się nic nie dzieje po wyjściu z wody, żyjemy, za tydzień wchodzimy od nowa to... powoli próbują. Przygotowań żadnych nie trzeba. Wystarczą szczere chęci, trochę optymizmu i z tłumem na pewno lepiej wchodzimy do wody - zapewnia

ZOBACZ: Legnickie morsy otworzyły sezon (ZDJĘCIA)

- Marzy nam się kąpiel w przerębli, ale dodatnia temperatura to doskonała zachęta dla początkujących - wyjaśnia Paweł Pundyk - Każdy może przyjść na kąpiel. Nie jest za ciepło - jest akurat pogoda idealna, dlatego że część morsów może się przygotować, kąpiąc się. Każdy będzie zadowolony, a później, jak będzie trochę chłodniej - to będzie przyzwyczajony do takiej temperatury. Zatem zapraszam wszystkich - dodaje.

Legnickie morsy miały rozpocząć sezon kąpielowy w ubiegłym tygodniu, ale orkan "Grzegorz" pokrzyżował im plany. Dzisiejsza impreza na kąpielisku Kormoran rozpocznie się o godzinie 15. Zabawa inauguracyjna - połączona z ogniskiem, tańcami i kolacją ma trwać do wieczora. Udział w imprezie jest bezpłatny.

PRZECZYTAJ: Im zimniej tym lepiej. Morsy z Legnicy już w wodzie

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama