"Tak mi się nie chce" nowym hitem Mikromusic [POSŁUCHAJ]

Ewa Zając | Utworzono: 2017-11-06 21:41 | Zmodyfikowano: 2017-11-06 21:41

Mikromusic to jedna z tych nielicznych (niestety!) wrocławskich grup, której udało się przedrzeć przez dolnośląski krąg i na dobre zaistnieć na polskiej scenie muzycznej. Świadczyć o tym mogą liczne koncerty grane w całym kraju, ale też liczba odsłon ich teledysków.

Świetny klip do piosenki "Takiego chłopaka" obejrzało ponad 15 milionów odbiorców, a teledysk do utworu z nowej płyty "Tak mi się nie chce" (w roli głównej Wojciech Mecwaldowski) po dwóch tygodniach zbliża się do 800 tysięcy odsłon.

- Ten utwór mówi o mnie wszytko. Dążenie do ideału instagramowego to pułapka. Wpadliśmy z zaklęty wir kłamstwa. To co się dzieje na zdjęciach w popularnych portalach społecznościowych - to wszystko nieprawda. Niektórzy psychicznie tego nie dźwigają i wpadają w depresję, bo nie mają tak pięknego życia, jak znajomi na Facebooku - mówi Natalia Grosiak:

Sam album zbiera znakomite recenzje - zarówno od fanów, jak i krytyków, którzy doceniają stronę muzyczną, jak i coraz bardziej dojrzałe, czasem ironiczne, czasem prowokujące teksty. 


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.