Turów zagra w Sopocie z Treflem

Gregor Niegowski | Utworzono: 2017-11-11 09:02
A|A|A

fot. ksturow.eu

Zatrzymać Dylewicza. To zadania dla koszykarzy Turowa, którzy mierzyć się będą dziś z Treflem. W ekipie z Sopotu jest wiele znajomych twarzy: Filip Dylewicz, Brandon Brown, Jakub Karolak, Artur Mielczarek i Marcin Stefański. Oni występowali w przeszłości w drużynie ze Zgorzelca.

Dla PGE Turowa kluczem do zwycięstwa będzie zatrzymanie swojego byłego kapitana. Dylewicz w ekipie Trefla Sopot przeżywa drugą młodość i jest liderem zespołu z Trójmiasta.

Popularny Dylu w dwóch ostatnich meczach zdobył łącznie 50 punktów. Poprowadził swój zespół do zwycięstw - najpierw nad Miastem Szkła Krosno (98:77), a następnie nad Rosą Radom (93:78). 

Ale Trefl to nie tylko Dylewicz. Są także mocni w ataku Marković, Brown, Karolak i Zack. Na nich także zgorzelczanie muszą zwrócić uwagę.

PGE Turów nadal czeka na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w sezonie. Na razie czarno-zieloni potencjał pokazują głównie we własnej w hali, bo na wyjazdach gra wygląda już dużo gorzej.

Dobrą formą błysnęli ostatnio Brad Waldow i Cameron Ayers, ale drużyna w poprzednim meczu miała sporo problemów w obronie, a także zbyt duża była liczba niezebranych piłek. Od poprawy tych elementów zależeć będzie sukces w Sopocie.

Mecz w Sopocie rozpocznie się o 17.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama